Difference between revisions of "Translations:Metaforsa 3/3.plus/13/uk"
Jump to navigation
Jump to search
Tags: Mobile web edit Mobile edit |
Tags: Mobile web edit Mobile edit |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
| Гніздові роз'єми || Магнітні герконові вимикачі | | Гніздові роз'єми || Магнітні герконові вимикачі | ||
|- | |- | ||
| − | | Підігрів підлоги | Датчики протікання | + | | Підігрів підлоги ||Датчики протікання |
|- | |- | ||
| − | | Датчики штор | Датчики руху | + | | Датчики штор || Датчики руху |
|- | |- | ||
| Приводи воріт || Датчики температури | | Приводи воріт || Датчики температури | ||
Latest revision as of 10:43, 3 April 2024
| Універсальні виходи можна використовувати для керування: | Універсальні входи дозволяють підключати: |
|---|---|
| Освітлення | Кнопки / світлодіодні кнопки / перемикачі |
| Гніздові роз'єми | Магнітні герконові вимикачі |
| Підігрів підлоги | Датчики протікання |
| Датчики штор | Датчики руху |
| Приводи воріт | Датчики температури |
| Водопостачання | Світлодіодні стрічки/3-4-5-канальні RGB стрічки/WS2812B стрічки |
| Опалювальні клапани | Пристрій RS485* |
* - Тільки для Metaforsa 3.plus