Difference between revisions of "Translations:Metaforsa 3/3.plus/24/nl"
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "700px|frameless|left|Fig. 1 Module algemeen beeld <br> {| class="wikitable" style="clear:left;" |- |1 || - connector voor belastingstoepassing |- |2 |...") Tags: Mobile web edit Mobile edit |
Tags: Mobile web edit Mobile edit |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
{| class="wikitable" style="clear:left;" | {| class="wikitable" style="clear:left;" | ||
|- | |- | ||
| − | |1 || | + | |1 || — connector voor belastingstoepassing |
|- | |- | ||
| − | |2 | | | + | |2 || — connector voor toepassing van dimlampen |
|- | |- | ||
| − | |3 || - | + | |3 || - stekker |
|- | |- | ||
| − | |4 || - | + | |4 || — Ethernet-netwerkconnector |
|- | |- | ||
| − | + | |5-6 || — connectoren voor universele in-/uitgangskanalen | |
|- | |- | ||
| − | |7 | | + | |7 || — connector voor uitbreidingsmodule. |
|} | |} | ||
Latest revision as of 07:44, 8 April 2024

| 1 | — connector voor belastingstoepassing |
| 2 | — connector voor toepassing van dimlampen |
| 3 | - stekker |
| 4 | — Ethernet-netwerkconnector |
| 5-6 | — connectoren voor universele in-/uitgangskanalen |
| 7 | — connector voor uitbreidingsmodule. |